Marka ARCDEKO zmienia się w ARCYDOM. Od dziś pod nową nazwą będziemy witać Was w showroomie przy placu Strzeleckim 25 we Wrocławiu, w social mediach i wkrótce na stronie internetowej. W najbliższym czasie zaprezentujemy nieco więcej nowości idących z marką ARCYDOM. 

Rebranding obejmuje wyłącznie nazwę i logo – wciąż jesteśmy jedynym w swoim rodzaju miejscem, które nazywamy krainą wysublimowanych wnętrz! Zmiana ma podkreślić, jak ważne znaczenie ma wystrój i wykończenie każdego wnętrza. Jako rodzinna firma działamy na rynku od wielu lat. Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów i robimy wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość usług. 

Jesteśmy perfekcjonistami, którzy dążą do tego, by kreować przestrzeń idealną. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz jedynie piękne i luksusowe –  wręcz ARCY wspaniałe produkty oraz dekoracje, które ozdobią każde wnętrze. 

 

ARCYDOM to partner, któremu możesz zaufać. Wychodzimy ponad ramy zwykłego sklepu z artykułami dla domu – tworzymy zespół ludzi z pasją, którzy mają wizję przestrzeni w jakiej chce się przebywać. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty piękne i ekstrawaganckie, idealnie oddające Twój charakter i wpasowujące się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. 

Do zobaczenia w showroomie ARCYDOM na placu Strzeleckim 25 we Wrocławiu!