Podłogi winylowe

Podłogi winylowe (nazywane LVT – LUXURY VINYL TILES) są idealnym rozwiązaniem zarówno w zastosowaniu domowym, jak i komercyjnym.  Zaawansowana technologia produkcji zapewnia ultra-realistyczny wygląd wykończenia imitujący drewno, kamień, beton lub ceramikę. Każdy element został zaprojektowany z dbałością o odzwierciedlenie naturalnego materiału. Podłogi winylowe posiadają realistyczną strukturę, frezy oraz są bardzo przyjemne w dotyku.

Wytrzymała powierzchnia LVT jest praktyczna, długotrwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Każdy z naszych produktów wspierany jest wieloletnią gwarancją, dzięki czemu idealnie nadaje się do obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze, recepcje lub obszary przejściowe w domu lub biurze. Są naturalnie ciepłe pod stopami, ciche i wyjątkowo tolerancyjne na wilgoć, idealne do kuchni, jadalni i łazienki.

Domy, mieszkania i apartamenty

Powierzchnie biurowe

Hotele i pensjonaty

Galerie handlowe i sklepy

Służba zdrowia

Obiekty SPA

Kluby i sale taneczne

Restauracje

Przemierzamy dla ciebie świat w poszukiwaniu wyjątkowych podłóg, które inspirują i zachwycają. W świecie naturalnym poszukujemy faktur, kształtów i wzorów mających wpływ na unikalne projekty. Dzięki połączeniu tych oryginalnych cech z awangardowym designem tworzymy po prostu piękne podłogi, które pomagają urzeczywistnić twoją wizję. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce poznaliśmy i wprowadziliśmy do oferty podłogi winylowe. Zdaj się na nasze doświadczenie, wybierz markę Designflooring.

Rodzaje podłóg winylowych

Metoda instalacji z użyciem kleju polega na zastosowaniu kleju do stałego przyklejenia podłogi winylowej do posadzki. Użycie kleju zapewnia stabilność wymiarową, dzięki czemu podłoga zachowuje swoją naturalną charakterystykę.

Dzięki innowacyjnemu podkładowi K-Wave LooseLay, podłoga idealnie nadaje się do montażu na większości istniejących twardych posadzek przy niewielkim zapotrzebowaniu na płyn antypoślizgowy co oznacza, że ich montaż jest szybszy i łatwiejszy.

Palio Click i Palio Core to nowy typ podłogi winylowej ze wzmocnionym rdzeniem i opatentowanym systemem szybkiego montażu click-lock.  Sztywniejszy rdzeń Palio Core oznacza możliwość instalacji podłogi na nierównych powierzchniach lub istniejącej podłodze z ceramiki, drewna lub desek, bez obawy o uwypuklenie niedoskonałości.

Czy podłogi winylowe są zdrowe?

Panele winylowe Designflooring są wolne od ftalanów i wytwarzane w 100% z czystego pierwotnego winylu. Z tego powodu wiemy dokładnie, co jest w oferowanych przez nas podłogach, pozwala to nam zarówno zapewnić atrakcyjny wygląd posadzki, zachowując przy tym właściwości użytkowe. Oferowane przez nas podłogi winylowe posiadają wszelkie atesty, także higieniczne wydane przez PZH: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.
Będące w naszej ofercie podłogi są także wolne od: metali ciężkich, ‘BPA’ (bisfenolu A), formaldehydów, substancji reprotoksycznych, związków endokrynnie czynnych i substancji rakotwórczych.
Nasze produkty zostały przetestowane pod kątem wpływu na jakość powietrza w pomieszczeniach – spełniają najbardziej rygorystyczne standardy.

Czym różni się podłoga winylowa od wykładziny pcv?

Winyl jest wykorzystywany w domach i obiektach komercyjnych od wielu lat, nie tylko z powodu swoich cech estetycznych, ale również ze względu na jego praktyczne korzyści. Chociaż tradycyjne, znane wszystkim posadzki pcv (często nazywane gumoleum) istnieją od ponad 100 lat, podłogi winylowe niosą ze sobą zupełnie inne wydanie. Czym więc różni się podłoga winylowa od standardowej podłogi pcv? Po pierwsze, forma, w jakiej się pojawia, różni się od zwykłego pcv. Podłogi winylowe to pojedyncze kawałki imitujące deski lub płytki, z wytłoczoną strukturą i niebanalnym wykończeniem.

Montaż podłóg winylowych – Wrocław

Świadczymy usługi dostawy oraz montażu podłóg winylowych. Nasza ekipa to zgrany zespół z wieloletnim doświadczeniem, stale dbamy o rozwój ich wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową realizację, dostosowując się do powierzonej przestrzeni. Skontaktuj się z naszym działem handlowym i poznaj preferencyjne warunki zakupu podłóg winylowych wraz z montażem.

Podłogi winylowe – ekspozycja Wrocław

W naszym showroomie prezentujemy przeszło 250 m2 ekspozycji podłóg winylowych.
W jednym miejscu zobaczysz ponad 100 wzorów, doskonale oddających piękno naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień.
Zadbaliśmy o to aby każdy z Klientów mógł poznać prawdziwe piękno LVT, sprawdzić możliwości łączenia kolekcji, poznać zastosowanie w różnych pomieszczeniach a także dojrzeć jego zalety w użytkowaniu.
Oprócz posadzek i ściany ekspozycyjnej wykończonej podłogami winylowymi każda kolekcja została zaprezentowana na dużych planszach, dzięki czemu wybór właściwej kolorystyki i struktury jest dużo prostszy i bardziej trafny.

Nasz wyszkolony personel odpowie na wszelkie pytania dotyczące podłóg winylowych, ich zastosowania a także pomoże w doborze właściwej kolekcji do realizowanego projektu.

ARCDEKO SHOWROOM
Plac Strzelecki 25, 50-224 Wrocław

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 19:00
Sobota: 11:00 – 15:00
Niedziela: Nieczynne
tel. 71 321 03 21