Dywany

Choć dywany od wielu wieków są nieodłącznym elementem dekoracyjnym wnętrz (w przeszłości zdobiły zarówno ściany, jak i podłogi), to właśnie teraz przeżywają drugą młodość! Są uniwersalną i ponadczasową dekoracją, a ich design wpisuje się w najnowsze trendy we wzornictwie. Teraz modne jest to, co ma charakter i podkreśla nasze potrzeby – dlaczego by więc nie postawić… stóp na dywanie?

Nasz salon z dywanami posiada w swojej ofercie starannie wyselekcjonowane dywany. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że myślimy o nich, jak o równaniu złożonym z czterech części: koloru, wzoru, tekstury i stylu, co pomaga nam wykorzystać wiedzę o tym, jak kolor, faktura, wzór i styl wpływają na proces planowania wnętrza. Oferowane przez nas dywany (nie tylko ekskluzywne), ciekawie komponują się z materiałami takimi jak drewno, ceramika czy szkło, dzięki czemu stylowo zdobią wnętrza, dodają im charakteru lub ocieplają przestrzeń.

Wybór dywanu nie powinien pozostawać decyzją, którą należy podejmować odnosząc się tylko do pokoju, który ma on zdobić. Najbardziej udane wnętrza zaprojektowano z myślą o ciągłości. Nawet jeśli niektóre pomieszczenia mają mieć indywidualny charakter, warto pomyśleć o projektowanej przestrzeni jako całości, a nie o serii niepowiązanych ze sobą pomieszczeń. Oferujemy setki modeli: różnych rozmiarów i kształtów, wytwarzanych zarówno z materiałów naturalnych, jak i syntetycznych czy o różnej wysokości włosia, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Wielkość, kształt i kolor – wszystko to wpłynie na ostateczny efekt wizualny nowej dekoracji.

Szukając modnych dywanów pamiętaj, że pełnią one nie tylko rolę dekoracyjną, ale i ochronną i należą do najbardziej eksploatowanych elementów wyposażenia. Dlatego przy wyborze stawiaj na jakość – ona też jest „trendy”, a projektanci wnętrz zgodnie podkreślają, że stylowe wnętrze to pomieszczenie wypełnione materiałami dobrej jakości. W perspektywie czasu taka inwestycja z pewnością przyniesie wymierne korzyści. Bez względu na to, czy dywan ma harmonijnie komponować się z całością, czy tworzyć z nią kontrast – przyjdź, dotknij i zobacz oferowane przez nas dywany. Wrocław jest naszym miejscem na mapie – zapraszamy!

W swojej oferie posiadamy dywany Louis De Poortere oraz dywany Carpet Decor by Fargotex, które zostały starannie wyselekcjonowane, łączące genialne, oryginalne wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. Nasza oferta to także dywany ręcznie wykonane – Handmade Collection oraz kolekcje wykonane w technologii łatwego czyszczenia Magic Home.