Beton architektoniczny

Beton architektoniczny B-loft

Naturalny minimalistyczny charakter, wyrazista faktura oraz nieograniczone możliwości tworzenia. Elementy z betonu architektonicznego B-loft to wysoka jakość, trwałość i precyzja wykonania , która podkreśli niepowtarzalny charakter twojej przestrzeni.

PŁYTY Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Płyty z betonu architektonicznego B-loft podkreśla unikalny charakter każdego wnętrza. Zastosowanie współczesnych osiągnięć z zakresu technologii betonu pozwala na tworzenie wytrzymałych płyt dekoracyjnych o grubości zaledwie 15 mm. Każda płyta tworzona jest indywidualnie, dzięki czemu nasz produkt charakteryzuje się wysoka jakością i dbałością o detal. Niestandardowe formaty oraz możliwość barwienia elementów w masie sprawia ze zastosowanie płyt firmy B-loft ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

WNĘTRZA KOMERCYJNE

Płyty z betonu architektonicznego firmy B-loft znajdują zastosowanie w wielu obiektach komercyjnych takich jak sklepy, biura czy restauracje. W każdym wnętrzu, płyty betonowe nadają przestrzeni niepowtarzalny minimalistyczny charakter. Ich trwałość oraz jakość potwierdzona badaniami oraz certyfikatami to gwarancja oryginalnego, ponadczasowego rozwiązania.

WNĘTRZA PRYWATNE

Płyty z betonu architektonicznego to prostota formy, funkcjonalność i niepowtarzalny design, który podkreśli charakter twojego wnętrza. Nieograniczona kolorystyka oraz różnorodność formatów pozwolą na kreowanie nowych niezliczonych rozwiązań ograniczonych tylko twoja wyobraźnia.

PŁYTY ELEWACYJNE

Płyty z betonu architektonicznego B-loft są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, mrozoodporne i bardzo trwałe, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane jako okładzina elewacyjna budynków. Montowane są w technologii fasady wentylowanej i klejone są do pod konstrukcji aluminiowej. Pełne spektrum barw i formatów możliwych do zastosowania daje nieograniczone możliwości projektowania. Ich unikalny, monumentalny charakter w połączeniu z odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne, pozwala na uzyskanie bardzo oryginalnej, ponadczasowej elewacji.

MAŁA ARCHITEKTURA