Wykładziny dywanowe

Prezentujemy wykładzinę dywanową SmartStrand, która jest najtrwalszą i najprostszą w czyszczeniu wykładziną na świecie! Dzięki wbudowanej barierze Nanoloc™ wykładzinę cechuje 0% absorbcji, co chroni ją przed rozlanymi płynami, pochłanianiem wilgoci i brzydkich zapachów oraz pozwala zachować jej doskonały wygląd przez długie lata.

 

Ochrona, która się nie ściera i nie spiera

Dzięki specjalnym włóknom wykładziny SmartStand są wyjątkowo trwałe, a wszelkie powstałe zabrudzenia można szybko i łatwo usunąć. Jest to też jedyna wykładzina dywanowa na rynku, która posiada gwarancję obejmującą ochronę przed zabrudzeniami pozostawianymi przez zwierzęta domowe. Innowacyjna technologia Nanoloc™ powoduje, że już na poziomie cząsteczkowym włókna zamknięte są w całkowicie szczelnej barierze, która nie dopuszcza do powstawania trwałych plam. Dodatkowo – podczas odkurzania – wykładzina uwalnia trzy razy więcej brudu niż inne!

Plamoodporna alternatywa dla nylonu

Wykładziny SmartStand zostały zaprojektowane tak, by sprostać warunkom użytkowania w przestrzeniach komercyjnych. Model Triexta jest odporny na wgniecenia spowodowane ciężarem mebli i nie blaknie pod wpływem słońca, a jego włókna są tak zwarte, że po zabarwieniu w procesie produkcji nie przyjmują już żadnych innych płynów czy zanieczyszczeń. Model Silk cechuje się niebywałą miękkością (w procesie produkcji jednej nici użyto ponad 700 podobnych do jedwabiu włókien), ale przeszedł też test aż 60 tysięcy kroków i okazał się być 3 razy bardziej wytrzymałą wykładziną w porównaniu do innych wykładzin wykonanych z miękkiego nylonu.

Piękno i trwałość bez kompromisów

Zastosowana w oferowanych przez nas wykładzinach technologia sprawia, że odporność na plamy i zabrudzenia trwa przez cały cykl życia produktu – nie wymywa się i nie spiera, jak w przypadku innych wykładzin. SmartStrand zatrzymuje rozlane płyny na powierzchni, z której łatwo jest je usunąć – już w procesie produkcji włókna zabezpieczone są przed absorbcją, dzięki czemu wyeliminowane są także nieprzyjemne zapachy powodowane przez psy, koty czy króliki.

Wszystkie wykładziny SmartStand zapewniają podwójna ochronę – zarówno od środka, jak i od zewnątrz i produkowane są w trosce o środowisko naturalne oraz nie zawierają szkodliwych substancji (certyfikat OEKO-TEX Standard 100). Wykładziny SmartStrand są częściowo wytwarzanie z użyciem własnych źródeł zakładowych minimalizują więc zużycie zasobów naturalnych i zużycia energii.