Loft Life Sweet

Wykładzina SmartStrand Loft Life Sweet charakteryzuje się dożywotnią odpornością na wszelkie plamy i zabrudzenia. Dzięki plamoodpornej barierze Nanoloc™ wykładzinę w bardzo łatwy sposób można czyścić za pomocą czystej wody lub zwykłych środków czyszczących. Ponadto włókno SmartStrand Triexta jest ekologicznym włóknem wykonanym z organicznych i odnawialnych materiałów roślinnych. 

Wykładzina SmartStrand Loft Life Sweet dzięki swej nietypowej strukturze jest bardzo miękką w dotyku, trwałą i posiadającą wyjątkowo gładki połysk wykładziną. Uzyskanie luksusowej miękkości z niesamowitymi właściwościami wymagało opracowania i stworzenia nowej przędzy, która ma kilka razy więcej włókien jedwabiopodobnych niż typowa przędza wykorzystywana w tradycyjnych miękkich wykładzinach nylonowych.

Wykładziny SmartStrand są bezkonkurencyjnym, luksusowym produktem. Co więcej – wykładziny produkowane są w proekologiczny sposób, a innowacyjna bariera wbudowana w rdzeń włókna, powoduje, że są one niezwykle odporne na zabrudzenia. 

Rodzaj wykładziny Rodzaj włókna Grubość całkowita Wymiary
saxon 100% SmartStrand Triexta Silk Reserve 8 mm rolka szerokość 4 m