Kolekcja Rubens

Kolekcja podłóg winylowych Designflooring Rubens jest bardzo praktycznym i estetycznym wykonaniem, które z prostotą można zastosować w domu oraz obiekcie komercyjnym o niższym natężeniu ruchu. Podłogi winylowe seria Rubens to doskonałe imitacje naturalnych materiałów takich jak drewno i kamień. Warstwa użytkowa o grubości 0,3 mm z powodzeniem może być stosowana w miejscach publicznych. Odporne na wodę podłogi winylowe Designflooring Rubens o grubości całkowitej 2mm umożliwiają zastosowanie we wnętrzach każdego rodzaju, takich jak: salon, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój i wiele innych.

Podłogi winylowe Designflooring są bardzo popularne na rynku zachodnim, często wykorzystywane jako alternatywa dla drewna, płytek czy paneli. Każda kolekcja tworzona jest z myślą o wysokiej estetyce wykończenia domu i mieszkania oraz także w zastosowaniu komercyjnym.

Grubość Całkowita Warstwa użytkowa Antypoślizgowość Klasa reakcji na ogień Przystosowanie pod ogrzewanie podłogowe Przystosowanie do pomieszczeń mokrych
2 mm 0,3 mm R10 Bfl-s1 Tak Tak