Kreatywne, subtelne i niezwykle urokliwe wzornictwo mozaiki na dobre zagościło już w aranżacji wnętrz. Do tej pory wykorzystywano ją najczęściej jako dekorację ścian, jednak najnowsza kolekcja paneli winylowych Designflooring udowadnia, że mozaika równie pięknie prezentuje się na podłodze!

Ponadczasowy wzór na panelach winylowych

Podczas tworzenia najnowszej kolekcji, projektanci Designflooring w głównej mierze inspirowali się średniowieczną architekturą hiszpańską m.in. Pałacem Alhambra w Grenadzie. Tak właśnie powstała współczesna interpretacja mauretańskich wzorów – ubrana w niejednolity, patchworkowy układ, zawierający w sobie stylowe połączenie geometrycznych form. Designflooring proponuje nam panele winylowe o strukturze mozaiki w dwóch pięknych wersjach kolorystycznych – Marrakesh i Casablanca. Obie wersje są niezwykle kreatywne i idealnie pasują do współczesnych oraz eklektycznych wnętrz. Wprowadzając panele winylowe o wzorze płytek mozaikowych do swojego wnętrza, możemy być pewni, że aranżacja nabierze efektu “wow”!

Mozaika – kreatywny sposób na wykończenie podłogi 

Znamy już podłogi winylowe imitujące drewno, strukturę betonu czy kamieni, natomiast mozaika, którą zaproponowali nam projektanci Designflooring, jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem. Ten zainspirowany hiszpańskimi wzorami print, wprowadzony na panele winylowe, to nietuzinkowe połączenie współczesności z tradycją. W skład kolekcji Designflooring Opus wchodzą: SP220 Marrakesh oraz SPF219 Casablacna. Dwie wersje kolorystyczne paneli winylowych dzięki swej stonowanej kolorystyce, idealnie wpasują się w każdą aranżację. 

 

Panele winylowe DesignFlooring Opus SPF219 Casablanca w odcieniach szarości, mogą stać się nowoczesnym akcentem wnętrza. Model ten zestawiony z szarymi dodatkami stworzy klimatyczną i modną, monochromatyczną aranżację, która wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Natomiast panele winylowe Designflooring Opus SPF220 Marrakesh wykorzystują mieszankę naturalnych, ziemistych odcieni, które pozwalają na uzyskanie ciepłego, harmonijnego wnętrza. Model ten idealnie wygląda w połączeniu z ciepłymi odcieniami drewna i naturalnymi fakturami oraz wprowadza do wnętrza hiszpańskiego uroku.